POWERBIKE

Wszystkich, którym zależy na świetnej kondycji i wspaniałej sylwetce zapraszamy na dynamiczne ćwiczenia Powerbike na stacjonarnych profesjonalnych rowerach typu spinningowego!

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, w takt energetyzującej i motywującej do wysiłku muzyki. Ćwiczenia Powerbike to doskonały i niezwykle efektywny trening wzmacniający serce i układ krążenia, poprawiający kondycję i wytrzymałość organizmu i szczególnie korzystnie wpływający na uzyskanie i utrzymanie świetnej, szczupłej sylwetki ciała.

Jazda Powerbike to również niezawodny sposób na odreagowanie stresów, to intensywny wysiłek, który pozwoli Państwu poczuć jeszcze większy przypływ energii, a zarazem daje uczucie lekkości i przyjemnego zmęczenia.

Dołącz do nas!

 

 

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piąte
 

 

 

 

 

 


Opis zajęć FTI CYCLING :


ENDURANCE : zajęcia prozdrowotne ukierunkowane na poprawę wydolności i wytrzymałości tlenowej, mająca na celu efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

INTERVAL : zajęcia ukierunkowane na poprawę techniki i wydolności, charakteryzuje się zastosowaniem odcinków regeneracyjnych pomiędzy odcinkami pracy.

FAT BURNER :zajęcia o optymalnym stopniu intensywności dla spalania tkanki tłuszczowej 

PROFIL MUZYCZNY : zajęcia odbywające się w rytmie wybranego gatunku muzycznego

MIXCLASS : zajęcia łączące ze sobą dwie formy treningowe.